Ubisoft, 19 Aralık’a Kadar Ücretsiz Oyun ve DLC Veriyor

Ubisoft, 19 Aralık’a kadar devam edecek bir yılbaşı kampanyası başlattığını duyurdu. Bu kampanya kapsamında oyunculara her gün, bir oyun veya oyun içi içerik hediye edilecek.  Ubisoft, Assassin’s Creed: Valhalla‘nın oyun içi içeriklerini bugünden hediye etmeye başladı.  Video oyun sektörünün önemli isimlerinden Ubisoft da Epic Games‘in yılbaşı özel hediye kampanyasına karşı yanıtı gecikmeden verdi. Bugünden 19 Aralık tarihine kadar her gün, yeni bir ücretsiz içerik ya da oyun ile karşımıza çıkacak. Örneğin bugünkü kampanyada, şirketin en yeni oyunlarından olan Assassin’s Creed: Valhalla için bazı özel içerikler sunuluyor.  Üstelik oyuna sahip olmasanız da bu özel içerikleri, Ubisoft kütüphanenize ekleyebiliyorsunuz.

Assassin’s Creed Valhalla Ücretsiz Şekilde Kullanıcılarıyla Bugün Buluşuyor

Assassin's Creed Valhalla Ücretsiz Şekilde Kullanıcılarıyla Bugün Buluşuyor

Ubisoft’un başlattığı kampanyada sunulan ilk oyun Assassin’s Creed: Valhalla özel içerikleri, bugün alabiliyorsunuz. Bu ücretsiz içerikler arasındaysa özel bir kostüm ile bir karakter güçlendirme paketi yer alıyor. Böylece Assassin’s Creed: Valhalla‘yı çok daha özel bir karakter tasarımıyla oynayabileceksiniz.

Kampanyaya Katılmak İsteyenlerin Yapması Gerekenler

Kampanyaya Katılmak İsteyenlerin Yapması Gerekenler
  • Ubisoft sayfasına giriş yapın
  • Şimdi Kaydolun kısmına tıklayın
  • Hesabınız varsa giriş yapın, yoksa bir hesap oluşturun
  • Hesabınıza 7 gün içerisinde eklenecektir.

Yakın Zamanda Ne Olmuştu?

Ubisoft’a rakip firmalardan biri olan Epic Games de 15 gün boyunca 15 oyunu ücretsiz dağıtacağını söylemişti. Net bir açıklama olmasa da bazı kullanıcılar Ubisoft’un bu hamlesinin Epic Games’in yaptığı bu kampanyayla ilgili olabileceğini iddia ediyor. Oyuncular olarak büyük avantaj sağlayacak bu 15 oyuna nasıl erişebileceğinizle ilgili ayrıntılara aşağıdaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın