Unuttuğunuz e-Posta Adresini Bulmanın Yolları

E-posta adresi günümüzde özellikle bütün uygulamalarda hesap oluşturmak için gereklidir. Uygulamayı indirdikten sonra geçerli bir hesap oluşturmak için bize ismimizden sonra gelen ikinci soru e posta adresi olmaktadır. Bunun dışında herhangi bir siteye üye olduğumuz zamanda veya kayıt için e-posta gereken sistemlerde, e-posta adresimizi yazmamız zorunludur. Örneğin, okulun kütüphanesinden bir kitap aldığınızda gerekli şifre e- posta adresinize gönderilir bu durumda e-postanın önemli olduğunun göstergesidir.

Sosyal Medya Hesaplarınızı Kontrol Edin

Sosyal Medya Hesaplarınızı Kontrol Edin

Sosyal medya hesabınızın oluşmasını sağlayan e-posta olduğu için, e-posta adresinizi unuttuğunuzda sahip olduğunuz herhangi bir sosyal medya hesabınızın hakkında kısmından unuttuğunuz e-postanıza ulaşabilirsiniz.

Üye Olduğunuz Sitelere Bakın

Herkesin eğitim, sağlık, yemek, televizyon ve birçok konu için üye olduğu bir site veya dijital platform vardır. Üye olduğunuz sitelerden, kullanıcı bilgileri kısmına bakarak, kayıtlı olan e-postanızı bulabilirsiniz.

Email Hunter’ı Kullanın

Email Hunter’ı Kullanın

Email Hunter profesyonel e-posta adresleri bulmak için en kolay yoludur. . Mail adreslerini listeleyen bu araçla aylık 150 aramayı bedava gerçekleştirebiliyorsunuz. EmailHunter.co online bir araçtır. Web sayfası yada Chrome eklentisi ile e-posta adreslerini bulabilirsiniz.

Şifremi Unuttum Servisini Deneyin

Öncellikle sahip olduğunuz instagram hesabınıza girin, instagram hesabından şifremi unuttum yapın. Kullanıcı adını girdiğinizde hesabınızın ilk iki harfi çıkacaktır. Bu yolu daha detaylı olarak anlamak ve okumak istiyorsanız aşağıdaki linkten instagram ve e-posta şifremi unuttum yazımıza ulaşabilirsiniz.

Google Grupları

Google Grupları

Google Grupları sayesinde, buradan e-postanızı bulabilirsiniz. Daha önce etkileşime geçtiğiniz bir arkadaşınızla olan konuşmalardan e-posta adresinize ulaşabilirsiniz.

Eklenti Kullanın

Eklenti Kullanın

Chrome kullanıcılara elverişli bir imkan yaratmaktadır. Burada her iş için bir araç bulunmaktadır, bunlardan biri de eToggler olmaktadır. İnsanların LinkedIn sayfalarına girerek bilgi topluyor ve bunları sizin görebilmenizi sağlıyor. Bu sayede kendi e-posta adresiniz başta olmak üzere başka üyelerin e-postalarını da görebiliyorsunuz.

Bir Cevap Yazın