Whatsapp Son Görülme Açık Olduğu Halde Görünmüyor

Whatsapp‘ta bazı kullanıcıların merak ettiği konuların birisi son görülmesi açık olduğu halde bazı kişilerin son görülmesini görememektir. Son görülme açık olduğu halde görünmeme hatasının birkaç farklı sebebi olabilir. Bu sebeplere bir göz atalım.

Whatsapp’ta Bazı Kişilerin Son Görülmesi Görünmüyor Sorunu

Whatsapp'ta Bazı Kişilerin Son Görülmesi Görünmüyor Sorunu

Bazı kişilerin son görülmesinin görülmeme sebebi Whatsapp’ın son görülme konusunu kullanıcıların inisiyatifine bırakmasından kaynaklanmaktadır. Whatsapp kullanıcıların istedikleri durumda son görülmelerini gizlemelerine imkan tanımaktadır. Kullanıcıların son görülmelerini kapattıkları zaman diğer kullanıcıların son görülmelerini de görememektedirler.

Son Görülme Nasıl Kapatılır?

Whatsapp’ta son görülmenizi kapatmak için Whatsapp ayarlarında aşağıdaki görsellerle işaretlediğimiz yolu izlenemeniz gerekmektedir.

Whatsapp Kimsenin Son Görülmesi Görünmüyor Sorunu

Whatsapp’ta profiline girdiğiniz kimsenin son görülmesi görünmüyorsa sorunun sebebi internet bağlantınızın olmamasıdır. Bu durumda sorundan emin olmak için herhangi bir kullanıcıya mesaj atmayı deneyebilirsiniz. Eğer kullanıcılara gönderdiğiniz mesajlar tek tikte kalıyorsa internetinizde bir sorun vardır. İnternet bağlantınız düzelince son görülme kısmı geri gelecektir.

Whatsapp Son Görülme Kapatanları Görme

Whatsapp’ta son görülmesini kapatanların listesine erişmek isteyen bazı kullanıcılar da bulunmaktadır ancak Whatsapp’ta bir kullanıcının son görülmesini kapattığını anlamanın yolu profiline girip kontrol etmektir. Rehberinizdeki hangi kullanıcıların son görülmesini kapattığına liste şeklinde ulaşamazsınız.

Whatsapp Mavi Tik Olmuyor Sorunu Çözümü

Tıpkı son görülme sorununa benzer şekilde mavi tik konusunda da bazı kullanıcıların bu özelliği kapatma imkanı bulunmaktadır. Karşınızdaki kişi mavi tikini kapatsa bile okundu bilgisini görmenizi sağlayacak yöntemler bulunmaktadır. Bunları anlattığımız videomuza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın