İnstagram Fotoğraflarım Kendiliğinden Silindi

Hoşunuza gitmeyecek olsa da bir gün İnstagram’a girdiğinizde tüm fotoğraflarınızın silinmiş olduğunu görebilirsiniz. Özellikle hesabınızı dondurduysanız bunun başınıza gelme ihtimali yüksektir. Normal şartlar halinde eğer şanslıysanız fotoğraflarınız bir süre sonra kendiliğinden geri gelecektir. Ancak kendiliğinden silinen fotoğraflar geri gelmezse o zaman İnstagram ile iletişime geçerek böyle bir sorun yaşadığınızı belirtmeniz sorunun çözülmesine katkı sağlayacaktır. İntagram’la kendi kendine silinen fotoğrafların geri getirilmesi konusunda nasıl iletişime geçebiliriz?

İnstagram Fotoğraflarının Kendiliğinden Silinme Sebebi

İnstagram'ı Dondurdum Açtım Fotoğraflar Silindi

Eğer hesabınızı dondurduysanız ve paylaşımlarınız kendiliğinden yok olduysa bu durumda yüksek ihtimalle bir süre sonra kendiliğinden fotoğraflarınız geri gelecektir. Ancak iki gün içerisinde fotoğraflarınız geri gelmezse İnstagram’la iletişime geçmeyi denemelisiniz.

İnstagram Fotoğraflarının Kendiliğinden Silinme Sebebi

İnstagram’ı Dondurdum Açtım Fotoğraflar Silindi

Sorun bildir butonunu kullanarak durumu İnstagram’a bildirdikten sonra bir süre daha bekleyin ve cevap gelmesini bekleyin. Fotoğraflarınız tam olarak geri gelecektir.

İnstagram Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

Kendiliğinden silinen fotoğrafların yok olma sebebi hesabınızı açtığınız anda sunucuda oluşan yığılmadır. Sunucuların günlük bakıma girmesinin ardından veya sıraya alınan işleminizin işleme alınmasının ardından otomatik olarak geri geleceklerdir. Bu durumda endişelenecek bir durum bulunmamasına rağmen bazı kullanıcılar panik olabilmekte ve geç gelen resimlerin kalıcı olarak silinmiş olduğunu düşünebilmektedir. Sadece biraz sabredip beklemek bu sorunu çözecektir.

İnstagram Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

İnstagram’da bilinçli şekilde kendiniz sildiğiniz fotoğrafları geri getirmek bile bazen mümkün olabilmektedir. Bunun nasıl olduğunu merak ediyorsanız videomuzu izleyebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın