İphone 11 İçin Razer Soğutmalı Kılıf Çıkardı

Genellikle bilgisayar oyuncuları için ekipmanlar üreten Razer bu sefer Apple’ın yeni çıkardığı iPhone 11 modeli için termal soğutmalı kılıf üretti. Razer Arctech adı verilen bu kılıf telefonu 6 dereceye kadar soğuk tutabiliyor. Soğutmalı kılıf sayesinde telefonun ısınma problemi yaşamaması hedefleniyor.

Kılıf, mikrofiber astar, ısıyı telefondan uzaklaştıran Thermaphene katmanı ile ısı dağıtan delikli kaplama olmak üzere üç katman bulunduruyor. Testler doğrultusunda İphone’u 6 dereceye kadar soğuk tuttuğu görüldü.

İki farklı modeli olacak

Razer Artech slim standart düşmelere karşı korurken Razer Artech  Pro modeli 3 metre kadar yüksekten düşmeye kadar dayanıklı. Bu sayede ısınma probleminin yanı sıra düşme problemine de büyük bir çözüm üretmesi bekleniyor. iPhone 11 cam ekrana sahip olduğu için diğer telefonlara göre daha hassastır. Tıpkı iPhone X gibi;

iPhone X En Kırılgan Telefon Seçildi

Uyumlu Modeller

İphone XS

İphone XS Max

İphone XR

İphone 11

İphone 11 Pro

İphone 11 Pro Max

Razer Phone 2

iPhone 11 Nasıl – İnceleme

iPhone 11 çıktıktan sonra arttırılmış gerçeklik uygulaması kullanarak yaptığımız inceleme videosuna da buradan ulaşabilirsiniz.

iPhone 11 daha önceki iPhone’larda olmayan güçte bir suya dayanıklılık ve hızlı şarj özelliğine sahip. Apple yeni iPhone 11 modelinin uygun şarj cihazları kullanıldığı zaman sadece yarım saat içerisinde %50’den daha fazla şarj edilebileceğini söylüyor.

Bir Cevap Yazın