iPhone’dan Bilgisayara Fotoğraf Atma

Fotoğraflarınızı iPhone‘dan bilgisayara atmak istiyorsanız kablo gibi gibi yöntemlerle uğraşmanıza hiç gerek yok. Zaten kablo ile bazen iphone fotoğrafları bilgisayarda görünmüyor. Apple’ın programlarını da kullanmak zorunda değilsiniz. Yani iPhone’dan bilgisayara iTunes olmadan resim atmak da mümkün.

iphone fotoğraflarını bilgisayara atma

iPhone’dan Bilgisayara Fotoğraf Atma

Bunun birkaç yolu olmasına karşın içlerinden en pratik olan iki tanesine burada yer vereceğiz. Tahmin ediyoruz ki neredeyse herkesin Whatsapp‘ı vardır. Whatsapp üzerinde kimsenin bulunmadığı bir grup oluşturun ve iphone’dan bilgisayara aktarmak istediğiniz fotoğraflarınızı o gruba atın.

iphonedan bilgisayara fotoğraf aktarma 2018

Fotoğraflarınızı bu gruba attıktan sonra web.whatsapp.com adresine giriş yapın ve tüm konuşmalarınız karşınızda olacaktır. Pek tabii olarak bu gruba attığınız fotoğraflarda. Artık o fotoğrafları bilgisayarınıza indirebilirisiniz.

iphone bilgisayara kablosuz fotoğraf aktarmak

Daha önce hiç Whatsapp Web kullanmadıysanız Bilgisayarda Whatsapp Kullanmak isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

iPhone’dan Bilgisayara Resim Aktarma

Bir diğer yöntemimiz ise fotoğraflarınızı aktarmak için Google Drive gibi bir bulut deposu servisi kullanmak. Bulut depoları sizlere fotoğraflarınızı depolamanız için bir hafıza oluştururlar. Üyelik bilgilerinizle hangi cihazdan giriş yaparsanız yapın o hesaptaki fotoğraflara ulaşabilirsiniz.

  1. iPhone’dan bilgisayara fotoğraf aktarmak için öncelikle Google Drive‘ı telefonunuza indirin.
  2. Google hesabınızla oturum açın.
  3. Telefonunuzdan aktarmak istediğiniz fotoğrafları seçin ve yükleyin.
  4. Bilgisayarınızdan Google Drive’ın sitesine giriş yapın.
  5. Fotoğraflarınız karşınıza gelecektir.

Bir Cevap Yazın