İnstagram Eski Kullanıcı Adı Nasıl Bulunur

Gün geçtikçe ağına yeni özellikler ekleyen İnstagram bir süre önce kullanıcıların eski kullanıcı adlarının görüntülenmesine imkan veren bir özelliği kullanıma sundu. Artık İnstagram’daki eski kullanıcı adlarınızı görebilirsiniz.

İnstagram Eski Kullanıcı Adı Bulma

İnstagram‘a tarayıcıdan giriş yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünde bulunan gizlilik ve güvenlik sekmesine tıklayarak eski kullanıcı adlarınızı görebilir ya da direkt bu bağlantıya tıklayarak sorgulama yapabilirsiniz.

instagram eski kullanıcı adı bulma

İnstagram üzerinde boşta kalan kullanıcı adınızı başka birisinin alma ihtimali olduğunu hiçbir zaman unutmadan bu işlemi yapmanızı tavsiye ederiz. Bir daha eski adınıza dönememe ihtimaliniz bulunduğunu her zaman bilmeniz gerekmektedir.

Kullanıcı Adı Değiştirilmiş Hesabı Bulmak

instagram kullanıcı adı değiştirme fake hesap

Ayrıca İnstagram‘da kullanıcı adı değiştirme konusunda bir sınır bulunmamaktadır. Eğer kullanıcı adı değiştirilmiş bir profile ulaşmak istiyorsanız  bu konuda yapabilecekleriniz maalesef ki sınırlıdır. Kullanıcının herhangi bir fotoğrafına ait bağlantıya sahipseniz bu bağlantı yeni profiline çıkacaktır. Konuyla ilgili hazırlamış olduğumuz videoyu da buradan görebilirsiniz.

Örnek vermek gerekirse https://www.instagram.com/p/BgrceOJB1GI/ bu fotoğraf linkine tıkladığınızda “teknolojielçileri” isimli kullanıcının fotoğrafı karşımıza geliyor. Artık bu kullanıcı adı değiştirilse bile fotoğrafın linki değişmeyeceği için her zaman onun profiline bu link ile ulaşabiliriz.

One thought on “İnstagram Eski Kullanıcı Adı Nasıl Bulunur

Bir Cevap Yazın