Whatsapp’ı iki Telefonda Kullanmak

Whatsapp en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olmasına karşın bazı durumlarda yetersiz kalabilmekte mesela Whatsapp’ı iki Telefonda Kullanmak normal durumlarda mümkün olan bir şey değil.

Whatsapp’ı iki Telefonda Açmak

Bunu yapabilmek için telefonunuza Whatsapp Web uygulaması alternatifi bir uygulama indirmelisiniz. Bu uygulamayı indirdiğiniz zaman karşınıza gelen ekranda bir qr kod bulunacaktır. Telefonunuzda Android için, sağ üstte bulunan üç nokta işaretine basarak Whatsapp Web menüsüne giriş yapabilirsiniz. iPhone‘larda ise Whatsapp’ı açıp ayarlara girdiğinizde karşınıza gelen Whatsapp Web menüsüne tıklayarak qr kod okuyucu kamerayı açabilirsiniz.

Whatsapp'ı iki telefonda Kullanmak

Qr kod okuyucuyu açtığınız zaman diğer telefonda bulunan kodu okuttuğunuz an mesajlarınız diğer telefona iletilecektir. Ancak ana telefonun internete her zaman bağlı olması gerekmektedir. Eğer hala sorununuz varsa videomuzu izleyebilirsiniz.

3 thoughts on “Whatsapp’ı iki Telefonda Kullanmak

 • 8 Aralık 2018 tarihinde, saat 22:24
  Permalink

  iphone kullanıyorum whatsapp webi kullanmak istiyorum ama apple storede wowchat app diye bir uygulama bulamadım güncelleşmiş hali varsa bana yardımcı olabilirmisiniz?

  Yanıtla
 • 8 Mayıs 2020 tarihinde, saat 04:23
  Permalink

  Merhaba android cihaz kullanıyorum play store’de bu söylediğiniz uygulamayı bulamadım benzer uygulamalar çıkıyo yazında nereden bulabilirim ve internet kopma kesilmelerinde tekrardan aynı işlemi baştan mı yapmak gerek yoksa kendiliğinden otomatik olarak bağlanır mı

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın