Netflix, Kasım’da Çıkacak Dizi ve Filmleri Duyurdu

Netflix, abone sayılarında azalma olduğu iddialarına karşılık, kullanıcılarını sevindirecek ve beğenilecek kasım ayı içeriklerini duyurdu. Kasım ayına da etkili ve izleyicilerin beğenisini alacak dizi ve filmler yayınlayacaklarını duyuran Netflix, bu ay büyük izlenme bekliyor. Dizi ve filmler arasında birçok ünlü oyuncunun yer aldığı seyirci için güzel zaman oluşturacak içerikler geliyor.

Netflix Yeni Dizileri

The Garfield Show(3.Sezon) / 1 Kasım

 Herkesin en sevdiği Lazanya seven kedinin animasyonlu maceraları devam ediyor. Garfield, önceki sezonlarda olduğu gibi yine yeni maceralarıyla sevenleriyle 1 Kasım’da Netflix’te seyircileriyle olacak.

Voice(2.Sezon) / 1 Kasım

Karısı öldürüldükten sonra hayatı alt üst olan bir dedektif hakkında olan maceraları izleyeceğimiz dizinin 2. sezonu 1 Kasım’da geliyor. Drama ağırlıklı olarak dizi aynı zamanda başka türleri de içerisinde bulunduruyor.

Gabby’s Dollhouse (1. Sezon) / 3 Kasım

Gabby’s Dollhouse (1. Sezon) / 3 Kasım

 Okul öncesi çocuklar için yayınlanacak olan Dreamworks animasyon dizisi, fabl tadında ve çocukların ilgi odağı olacağa benziyor. Eğitimsel bir tarafı da olan dizinin sadece eğlence tadında olmadığı da görülüyor.

Love & Anarchy (Sezon 1) / 4 Kasım

Love & Anarchy dizi konusu ise; kariyer odaklı bir danışman ve iki çocuk annesi Sofie’nin hikâyesini anlatıyor. Sofie, çalışma sırasında genç bir bilişim teknisyeni olan Max ile tanışır ve beklenmedik bir şekilde aralarında flörtleşme oyunu başlar. Sofie ve Max, toplumsal normları sorgulayan işler yapmak için gizlice birbirlerine meydan okurlar. Bu işlerin sonucunda başlarına dert açan olaylar olacaktır.

Carmel: Who Killed Maria Marta? (1. Sezon) / 5 Kasım

Bu belgesel dizisi, Arjantin’in en tartışmalı suç davalarından biri olan María Marta García Belsunce’nin ölümünün hangi koşullarda gerçekleştiğini inceliyor.

Paranormal(1.Sezon) / 5 Kasım

 1960’larda Hematolog Dr. Refaat Ismail istemeden, doğaüstü olayları araştıranların başvuru noktası hâline gelir. Bu araştırmaların sonucunda olacaklar karşısında çaresiz anlarda kalacak olan Refaat İsmail’in zor anları seyirci ile buluşacak.

Undercover (Sezon 2) / 9 Kasım

İlk sezonunda bölgedeki yasadışı uyuşturucu ticaretini gözler önüne seren dizi, bu kez silah ticaretini konu alan bir hikayeyi takip edecek.

Dash & Lily (Sezon 1) / 10 Kasım

İki sevgili arasında geçen küçük kırmızı bir defterle ilgili festival sezonunda geçen komedi gençlik dramasını anlatan dizi ilk sezonuyla sevenleri karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

The Liberator / 11 Kasım

Dört bölümden oluşan The Liberator, 2. Dünya Savaşı döneminde geçen bir hikayeyi takip ediyor. Önemli bir asker, Dünya Savaşı’nda Avrupa’nın düşmandan arındırılması sürecinde büyük kahramanlıklar gösterir. 4 Bölümlük dizi şeklinde gelecek olan bu savaş dizisi, animasyon şeklinde yayınlanması bekleniyor.

The Crown (Sezon 4) / 15 Kasım

1980’lerde Elizabeth, Başbakan Margaret Thatcher ile çeşitli çatışmalar yaşarken Prens Charles, Lady Diana Spencer ile sürpriz bir evliliğe adım atar.

Netflix Yeni Filmleri

Christmas Break-In (2018) / 1 Kasım

Tatilden hemen önce okula sıkışmış genç bir kızın hikayesini anlatıyor. Aile yapımı bir film olarak, beraberce izlenilecek bir film olarak karşımıza çıkıyor.

Elliot: The Littlest Reindeer(2018) / 1 Kasım

Karlar Prensi Elliot, hayallerinin peşinden koşan minyatür at Elliot ve arkadaşı Hazel’in maceralarını konu ediyor. Elliot’un en büyük hayali, bir ren geyiği olmak ve Santa için çalışmaktır. Bu hayalini gerçekleştirmek için yapacağı plan istediği şekilde gitmeyecektir.

Knock Knock (2015) / 1 Kasım

Yağmurlu bir gecede, esrarengiz bir biçimde kapısında beliren iki gizemli kadının; mutlu bir evliliği olan ve standart bir hayat yaşayan Evan Webber’ın hayatını mahvedecekleri günleri konu eden film de ünlü oyuncu Keanu Reeves başrolde yer alıyor.

Prospect (2018) / 2 Kasım

Pedro Pascal’ın başrolünü paylaştığı, bir baba ve kızın değerli kaynakları toplamak için gizemli bir aya doğru yola çıktıklarını anlatan bilim kurgu gerilim filmi

Operation Christmas Drop (2020) / 5 Kasım

Titiz bir kongre çalışanı olan Erica Miller terfi almak için elinden geleni yapar. Genç kadın patronunu isteği üzerine Noel dönemi Pasifik’e seyahat etmek zorunda kalır. Erica, burada Amerikan Hava Kuvvetleri üssünü kapatma kararını destekleyecek kanıtlar aramaktadır. Ancak bu karar tropik bölgenin Noel geleneğin yok olmasına neden olacaktır. 

Jingle Jangle: A Christmas Journey (2020) / 13 Kasım

Jingle Jangle, eksantrik bir oyuncakçı ve onun torununun hayatına odaklanıyor. Tuhaf bir adam olan Jeronicus Jangle, macera düşkünü torunu ile birlikte, hayatlarının bambaşka bir hal almasına neden olacak büyülü bir icada imza atar.

The Princess Switch: Switched Again (2020) / 19 Kasım

 Düşes Margaret, Montenaro tahtının yeni varisi olur. Diğer yandan Kevin ile zorlu bir dönemden geçiyordur. Günü kurtarmak ise Margaret’ın ikizi Prenses Stacy‘ye kalır. Ancak kuzenleri Fiona, tüm planları berbat eder.

The Christmas Chronicles: Part Two (2020) / 25 Kasım

Kardeş olan Kate ve Teddy’nin Noel’i kurtarmalarının üzerinden sadece iki yıl geçmiştir. Ancak bu sürede birçok şey değişir. Noel’i annesinin yeni erkek arkadaşı ve onun oğlu Jack ile birlikte Cancun’da geçirmek zorunda kalan Kate, bu durumdan pek de mutlu değildir. Ailesinin yeni halini kabullenemeyen Kate, çareyi kaçmakta bulur, bu kaçışından sonra başının belaya gireceğinden habersizdir.

Bir Cevap Yazın