Netflix, Şubat 2021 Dizi ve Filmlerini Açıkladı

Netflix, şubat ayında yayınlayacağı yeni içerikleri duyurdu. Netflix tarafından yapılan açıklamalar, kullanıcıların şubat ayında Netflix’in yeni orijinal dizilerle bulaşacağını gözler önüne seriyor. Ayrıca platformun konularıyla kullanıcılarının göz bebeği olacak 3 yeni filmi de şubat ayı içinde kullanıcılarıyla buluşuyor. Netflix şubat ayında diğer aylara göre içerik olarak az sayıda gözükse de, içeriklerin kaliteli olmasıyla kullanıcılarının beğenisini tekrardan kazanacağını tahmin ediyor.

Netflix Şubat 2021 – Dizi ve Film Listesi

Netflix Dizileri

  • Ateşböceği Yolu (3 Şubat)
  • The Crew (15 Şubat)
  • Behind Her Eyes (17 Şubat)
  • Tribes of Europa (19 Şubat)

Netflix Filmleri

  • Malcolm ve Marie (5 Şubat)
  • Dünyadan Haberler (10 Şubat)
  • I Care a lot (19 Şubat)

1) Ateşböceği Yolu (3 Şubat)

Netflix’in şubat ayındaki ilk yeni dizisi olarak karşımıza çıkacak Ateşböceği Yolu, Kristin Hannah tarafından yazılan ve çok satanlar arasına girmeyi başaran romanın bir uyarlaması. Tully ve Kate isimli iki kadının 30 yıldır devam eden arkadaşlık ilişkisini anlatacak dizi 3 Şubat’ta kullanıcılarıyla buluşuyor.

2) The Crew(15 Şubat)

Bir NASCAR garajının sahibi, artık emekli olmaya, işini de kızına devretmeye karar verir. Ancak bu durum ekip içinde pek de hoş karşılanmaz. Genç kız ilk iş olarak takımı modernize etmeye çalışır. Bu durum üzerine ekip şefi, kendisini ve takımını korumak için çabalar. Y kuşağına odaklanan bir komedi dizisi olarak karşımıza çıkıyor

3) Behind Her Eyes (17 Şubat)

Gizem, tuhaf olaylar ve kaosu seven Netflix kullanıcılarının ilgisini çekecek Behind Her Eyes, Louise, oğlunu büyütmeye çalışan bekar bir annedir. Genç kadın, geçimlerini sağlayabilmek için bir psikiyatristin ofisinde çalışmaya başlar. Çok geçmeden Louise kendisini patronuyla bir ilişki içinde bulur. Ancak patronu evlidir ve Louise sevgilisinin karısıyla beklenmedik bir arkadaşlık kurar.

4) Tribes of Europa (19 Şubat)

Yeni bilim kurgu dizisi olarak karşımıza çıkacak Tribes of Europa, seyircileri 2074 yılına götürecek. Küresel olayların sonrasında dağılan Avrupa, bu dizide üç kardeş tarafından kaderine terk edilecek. 

1) Malcolm ve Marie (5 Şubat)

5 Şubat’ta yayınlanacak Malcolm ve Marie, Netflix’in klasik cinsellik temalı filmlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Filmde, yönetmen olarak para kazanan Malcolm ve onun kız arkadaşı Marie’nin hikayesini izleyeceğiz.

2) Dünyadan Haberler (10 Şubat)

Paulette Jiles’in aynı isimli romanında uyarlanan News of the World, Amerikan İç Savaşı’nın ardından kimsesiz kalan bir kızı, yaşayan son akrabalarının yanına götürmeye çalışan bir adamın hikayesini konu ediyor. Kaptan Jefferson Kyle Kidd, üç savaş gören ve bunların ikisinde savaşan bir adamdır. Eşini kaybeden ve hayatta kimsesi olmayan Kidd, kasaba kasaba gezerek okuma yazması olmayan insanlara haberleri okumaya başlar. Bu sırada Kidd’in, ebeveynlerinin ölümüne neden olan bir kabile tarafından kaçırılan küçük bir kızı akrabalarına ulaştırması gerekir.

3) I Care a lot (19 Şubat)

I  Care a lot, aslında dolandırıcı olan bir vasinin başına gelen olayları anlatıyor. Bugüne kadar yaşlılar üzerinden zengin olmayı başaran vasinin son müşterisi, oldukça karanlık bağlantıları olan yaşlı bir kadın. 

Bir Cevap Yazın