İnstagram Kamera Açılmıyor Hikaye Fotoğraf Paylaşamıyorum

Bir fotoğraf paylaşma uygulaması olan İnstagram‘da kullanıcıların yaşadığı bir hata onların fotoğraf paylaşmasına engel oluyor. Bu da uygulamanın tüm kullanımını kısıtlaması anlamına geliyor. Maalesef ki kullanıcıları derinden üzen hikaye ve fotoğraf paylaşmaya çalışırken kameranın açılmasını engelleyen bu sorunun çözümü çok basit.

İnstagram Fotoğraf Paylaşırken Kamera Açılmıyor

Fotoğraf paylaşmaya çalıştığınızda kameraya bağlanılamıyor hatasını alıp sizi ana sayfaya atan bu hatanın çözümü oldukça basittir. Yapmanız gereken uygulamanın kamera erişimine izin vermeniz gerekmektedir. Bunun için de telefonunuzun ayalarında bulunan uygulamalar menüsünden İnstagram uygulamasına girmeniz gerekmektedir. Ayarlardan girdiğiniz İnstagram sayfası bu şekildedir.

İnstagram Fotoğraf Paylaşırken Kamera Açılmıyor

Instagram Kamera Erişimi Nasıl Açılır

Üstte bulunan ayarlar sayfasında İzinler bölümüne tıklayıp Instagram‘ın kamerayı kullanmasına izin vermeniz gerekmektedir. Ardından uygulamaya girdiğinizde hem hikaye hem fotoğraf paylaşırken bir daha sıkıntı yaşamayacaksınız.

İnstagram Hikaye Yüklenemedi Hatası

Yaşanabilecek bir diğer hata da hikaye yüklenemedi hatasıdır. Pek sık karşılaşılmasa da en az kamera açılmaması kadar can sıkıcı bir durum olup net bir çözümü bulunmamaktadır. Bazen anlık bir sorun olmakla birlikte bazen de uygulamayı kapatıp açmayla bile çözülebilen bir sorundur.

Bir Cevap Yazın