İnstagram Bu Hikayeye Artık Ulaşılamıyor Hatası

Hikayeler özelliği İnstagram için büyük bir önem arz ederken yaşanan sıkıntılar da bir o kadar can sıkıyor. Kullanıcılar karşılarına çıkan hikayelere tıkladıkları zaman nadiren de olsa “Bu hikayeye artık ulaşılamıyor” hatasıyla karşılaşabiliyorlar. Her ne kadar bu uyarı artık ulaşılamıyor dese de daha sonra bu hikayeyi görebilen kullanıcılar olduğu söylenmekte. Yani bu uyarı her zaman hikayenin kaldırıldığı anlamına gelmiyor.

Bu Hikayeye Artık Ulaşılamıyor Ne Demek

Bu Hikayeye Artık Ulaşılamıyor

Normal şartlar altında bu uyarı hikayenin kaldırıldığı ya da süresinin dolduğu anlamına gelmektedir. Ancak bu zamana denk gelmek için aşırı şanssız olmanız gerekmekte. Bu ana denk gelmediğinizi var sayarsak; hatanın alınma sebebi anlık olabilir. Kimi zaman uygulamayı kapatıp açmanız bile hikayeyi görmenize fayda sağlayabilir. Bu durum olmuyorsa çıkış yapıp tekrar girmeyi deneyebilirsiniz.

Son bir ihtimal olarak bu hikayeyi paylaşan kişi paylaşımı yaptıktan sonra hikaye paylaşımını size yasaklamış olabilir. Bu durumda yapabilecek bir şey bulunmamaktadır. Bu konunun nasıl olacağını merak ediyorsanız alttaki yazıdan belirli kişiye özel hem hikaye hem fotoğraf gizleme özelliğine ulaşabilirsiniz.

İnstagram Belirli Kişiye Fotoğraf Gizleme

İnstagram Hikaye Paylaşamıyorum Kamera Açılmıyor

Kullanıcıların hikaye paylaşırken karşılaştığı bir hata da kameranın açılmamasıdır. İlk başta mantıksız gelse de kamera açılmadığı için hikaye paylaşamayan kullanıcıların sayısı epey fazladır. Genelde yeni telefonlarda karşılaşılan bu hatanın sebebi sadece kamera izninin verilmemiş olmasıdır. Sorunun çözümü için ayarlar>uygulamalar bölümünde İnstagram‘ı bulup izinler menüsünden kamera iznini açabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın