İnstagram Profil Fotoğrafını Büyük Görme – 2019

Merhaba, uzun süredir kullanıcıların İnstagram profil fotoğrafını büyük görmek için onlarca yöntem ve sayfa geliştirildi ve İnstagram bunları engelleyip durdu. Ancak bugün bizim hazırladığımız eklenti sayesinde İnstagram profil fotoğrafını büyütmek hiç olmadığı kadar kolay hale geliyor. Sizler de bu özelliği kullanmak isterseniz aşağıda bahsettiğimiz şekilde yöntemimize ulaşabilir ve yüksek çözürlüklü görüntüler elde edebilirsiniz.

İnstagram Profil Fotoğrafını Büyük Görme

Bir kullanıcının profiline geldiğiniz zaman profil fotoğrafını büyütmek uygulama ile mümkün değil. Ancak nasıl yapıldığını bu yazımızda anlatacağız. Örnek olarak Tolga Çevik‘in sayfasını ziyaret edeceğiz.

instagram profil büyütme

Yeni yönteme göre artık link ile uğraşmayıp sadece kişinin kullanıcı adını kopyalıyoruz. Kullanıcı adını İnstagram Profil Fotoğrafı Görüntüleyici sayfasına girmemiz gerekiyor. Ardından görüntülenmesi için göster tuşuna basıyoruz ve yüklenme sayfası geliyor.

Bunu yaptıktan sonra sayfanın açılmasını bekliyoruz. Karşınıza ilgili instagram profil fotoğrafı yüksek kaliteli halde gelecektir. Üzerine basılı tutarak indirebilir veya normal sayfa gibi yakınlaştırarak inceleyebilirsiniz.

İnstagram’da Beğeni Kazanmak İçin Profil Fotoğrafınız Nasıl olmalı

Kullanıcıların da sizlerin profil fotoğrafınızı merak etmesi için etkileyici bir profil fotoğrafına sahip olmanız gerekmekte. Bunu sağlamak için yapmanız gerekenlere ait hazırladığımız listeye aşağıdan göz atabilirsiniz işinize yarayabileceğini umuyoruz.

İnstagram takipçi kazanma yolları

En İyi Görüntüyü Keşfetmelisiniz

Herkesin güzel çıktığı açı farklı olabilir. Kimisi profilden çekilen fotoğrafla iyi görünürken kimisi de boydan çekilmiş fotoğrafıyla iyi görünür. Kendinizi keşfedip bunu dikkate almalısınız.

Sizi Gösteren Bir Fotoğraf Kullanmalısınız

Şahsi hesabınızda manzara fotoğrafı gibi bir fotoğrafı profil fotoğrafı yapmanız sizin aleyhinize bir durum olacaktır. Aynı şekilde başkalarıyla koyduğunuz fotoğraflar yeni takipçileri sizden kaçırır. Garip gelebilir ama daha kendini güzel bulmadığı için beğendiği bir arkadaşıyla fotoğraf çekilip bunu profil yapan insanlar mevcut.

Fotoğraflarınız Yüksek Kaliteli Olmalı

takipçi ve fotoğraf ilişkisi

Her ne kadar profil fotoğrafları küçük görünüyor olsa da bazı kullanıcılar profil fotoğraflarını saatlerce izlemekteler. Bu durumda da en ufak ayrıntıyı bile fark edebilirler. Özellikle bu yazımızda anlatmış olduğumuz İnstagram profil fotoğrafı büyütme yöntemi çoğunluk tarafından bilinmekte ve etkin olarak kullanılmaktadır. Fotoğraf çekerken bu durumu aklınızdan çıkarmamanız gerekir.

İnstagram Profil Fotoğrafını Büyük Görme – 2019” için 20 yorum

Bir Cevap Yazın