İnstagram Profil Fotoğrafını Büyük Görme – Yeni 2018

Merhaba, bildiğiniz üzere diğer kullanıcıların İnstagram profil fotoğrafını büyük görmek için link üzerinde tek harflik bir düzenleme yapmamız yetiyordu. Ancak bugün itibariyle bu şekilde yüksek çözünürlüklü resimlere ulaşmayan çalışan kullanıcılar bu sayfa ile karşılaştılar.

instagram pp büyütme

Haber  Instagram Hesap Onaylatma Mavi Tik Yapma

İnstagram Profil Fotoğrafını Büyük Görme

Bir kullanıcının profiline geldiğiniz zaman profil fotoğrafını büyütmek uygulama ile mümkün değil. Ancak nasıl yapıldığını bu yazımızda anlatacağız. Örnek olarak Tolga Çevik‘in sayfasını ziyaret edeceğiz.

instagram profil büyütme

Haber  Hayat Kurtaran 10 İnstagram Hilesi

Yeni yönteme göre artık link ile uğraşmayıp sadece kişinin kullanıcı adını kopyalıyoruz. Bu linki bağlantısını verdiğimiz siteye yapıştırdıktan sonra submit seçeneğine tıklamamız gerekiyor.

instagram profil fotoğrafı büyük görme

Bunu yaptıktan sonra enter diyerek sayfanın açılmasını bekliyoruz. Karşınıza ilgili profil fotoğrafı yüksek kaliteli halde gelecektir. Görüntüle ya da indir seçerek ne yapacağınıza karar verebilirsiniz.

instagram profil resmi büyütme

Bu sayede başarılı olarak diğer kullanıcıların yüksek çözünürlüklü profil fotoğraflarına ulaşabiliriz. Ayrıca videolu olarak da işlemin yapılışını gösterdik.

İnstagram profil fotoğrafını büyük görmek için yapmanız gereken işlemler gayet kolay olup her internet kulanıcısının yapabileceği seviyede basitleştirilmiş uygulamalar ile yapılmaktadır. Bu işlemi kullanarak çözüme ulaşmak için sitemizde bulunan İnstagram profil fotoğrafı büyütme rehberini takip etmeniz yeterli olacaktır.

İnstagram Profil Fotoğrafını Büyük Görme – Yeni 2018” için 20 yorum

Bir Cevap Yazın