İnstagram Profiline Bakanlar Nasıl Görünür – Profilime Kim Baktı

Epey uzun bir süredir İnstagram üzerinde kullanıcıların merak ettiği konuların başında gelen İnstagram profilime kim baktı konusu pek çok tartışmalara yol açıyor. Bu tartışmaların başında gelen konu ise İnstagram profilime bakanlar doğru mu gösteriliyor konusu.

instagram profilime bakanlar nası görünür - instagram profil ziyareti

İnstagram Profiline Bakanları Görme

En sık tartışılan konu üzerine geliştirilmiş bazı ücretsiz uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamaları kullanmaya başladığınız zaman size gerçekten sizinle alakası olan bazı kullanıcılar gösterebilmekteler ancak sorun şu ki İnstagram böyle bir kayıt tutmamakta.

Olmayan bir bilgiyi size sunamayacakları için bu uygulamalar size, sizi takip eden ve daha önce fotoğraflarınızı beğenen kullanıcılar arasından rastgele birilerini gösterip bunlar profilinize baktı demektedirler.

instagram profilime kim baktı ücretsiz uygulama

Profilime Kim Baktı Uygulamaları Neden Var

İnstagram hesabınızı görüntüleyenleri görmek mümkün olmadığı halde neden bu konu hakkında böyle uygulamalar geliştiriyor diyecek olursanız iki ihtimal var. Birincisi sitelerinde dolaşarak size reklamları gösterip para kazanmak (sizi etkileyen önemli bir sorun bulunmamakta). Diğer bir ihtimal ise kötü niyetli bir yazılımla hesabınızı panele dahil etmek.

Panele dahil edilmiş hesaplar ister istemez başkaları tarafından kontrol edilebilir ve kendi kendine beğeni yapmaya başlayabilir. Eğer bu uygulamaları kullandıysanız ve İnstagram kendi kendine fotoğraf beğeniyorsa ilgili yazımıza giderek sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz.

4 thoughts on “İnstagram Profiline Bakanlar Nasıl Görünür – Profilime Kim Baktı

Bir Cevap Yazın