İnstagram Takibi Bırakanları Görme ve Silme 2020

Günümüzde takip sistemiyle çalışan sosyal medya uygulamaları arasında bazı kullanıcılar bazen takip ettikleri kişileri takibi bırakabiliyorlar ve bu karşı tarafa bildirim olarak gitmiyor. Ancak İnstagram’da takip ettiğiniz halde sizi takip etmeyenleri görmenin yolu var. Bu sayede sizi takibi bırakanları siz de takibi bırakacaksınız. İnstagram’da takip etmeyenleri takibi bırakma için yapılabileceklere bu yazımızda değinceğiz. Otomatik takip bırakma uygulaması sayesinde rahat bir nefes alacaksınız.

İnstagram Takibi Bırakanları Görme

İnstagram üzerinde sizi takibi bırakanları görmek için bir uygulamaya ihtiyacınız var. Bizim tavsiyemiz Unisocial isimli uygulamayı kullanmanız. Diğerlerinden fazla olarak bu uygulama indirmeden önce takip edip de sizi takibi bırakanları da gösterebilmesi. Uygulamaya giriş yapmanızın ardından siz takip ettiğiniz halde sizi takip etmeyen kullanıcıların listesi karşınıza gelecek ve takibi bırakma imkanı verilecektir.

 

İnstagram takibi bırakanları görme uygulaması
Uygulamayı indirmek için fotoğrafa tıklayabilirsiniz.

İnstagram Takibi Bırakanları Silme

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz uygulamanın hikayelere gizlice bakmak, takip edilecek yeni kullanıcılar bulmak gibi özellikleri olmasının yanı sıra sizi takibi bırakanları silme imkanı da vermektedir. Bu sayede takipçi ve takip edilen sayınızı düzenli aralıklarda tutabilirsiniz.

İnstagram Takipçi ve Beğeni Kazanma Yolları

Takip ettiğiniz kişi sayısını azaltmak istiyorsanız daha fazla takipçi kazanmak istiyor da olabilirsiniz. Bu yüzden bazı ipuçlarının işinize yarayabileceğini düşündük.

1- Fotoğraflarınız Göze Hitap Etmeli

instagram beğeni kazanma yolları

İnstagram bir fotoğraf paylaşma uygulaması ve paylaştığınız fotoğrafların gerçekten ilgi çekici bir görünüme sahip olması gerekmekte. Kendi fotoğrafınız veya gittiğiniz bir yerin fotoğrafını paylaşsanız bile en güzel kareyi yakalamaya özen gösterin.

2- Etiketlerle Yeni Kitlelere Ulaşın

instagram daha fazla takipçi kazanma yolları

Fotoğraflarınızın altına ilgili konularda etiketler eklemeniz yeni kullanıcıların sizi tanımasına olanak sağlamaktadır. Ancak etiket konusunu abartmanız hem göze çirkin gelir hem de etiket engeli yemenize sebep olabilir.

3- Diğer Önerilere Göz Atın

Sizler için hazırlamış olduğumuz İnstagram takibi bırakanları görme yazısı bu kadardı. Dilerseniz beğeni kazanma yolları hakkında daha fazla öneri için ilgili yazımıza göz atabilirsiniz.

İnstagram beğeni kazanma yolları
Yazıya gitmek için fotoğrafa tıklayınız.

Bir Cevap Yazın