Ripple Coin Ne Kadar – Ripple Nasıl Alınır

Son zamanların en popüler kripto para birimi olan Ripple, yatırımcıların epey ilgisini çekmekte. Yatırımcıların en merak ettiği sorulardan biri Ripple Coin Ne Kadar ve Ripple nasıl alınır oluyor.

ripple coin ne kadar

Ripple Coin Ne Kadar

Ripple son zamanlarda epey ilgi görmesinden dolayı sürekli dalgalanma halinde. Bu yüzden Ripple Coin ne kadar sorusunun cevabı sürekli değişiklik göstermekte. Bu yüzden döviz sitelerinden en güncel cevaba ulaşabilirsiniz. Biz bu yazıyı yazarken Türk Lirası karşısında 3,43 ve Dolar karşısında 0,91’lik bir değere sahip olduğu görülmekte.

ripple ne kadar yükselir

Ripple Ne Kadar Yükselir

Daha birkaç hafta önce Ripple Coin ne kadar diye açıp baktığımızda değerinin şimdiye göre daha yüksek olduğunu görmüştük. Bu değer 3 dolara yakındı. Bu düşüşe rağmen kripto paraların sürekli gündemde olmasından yola çıktığımızda Ripple‘ın daha yükselebileceğini söyleyebiliriz. Ancak yine de kesin sonucu zaman gösterecetir.

[irp posts=”484″ name=”Bitcoin Nedir Nasıl Alınır”]

ripple nasıl alınır

Bitcoin mi Ripple mı?

Yatırımcıların en merak ettiği konulardan biri de yatırım yapmak için hangi kripto para birimi tercih edilmelidir. Ripple mı yoksa Bitcoin mi? Bu sorunun kesin bir cevabı yoktur. Zaten yatırım risk almaktır. Bu konuda en doğru tercih sizin kendi yaptığınız tercih olacaktır. Deneme yanılma yoluyla tecrübe edinmeniz sizin için en iyisidir.

ripple nedir ne kadar yükselir

Ripple Nasıl Alınır?

Ripple almak için farklı servisler olsa da tüm servislerin listesine buradan ulaşabilirsiniz. Ripple almak için seçmeniz gereken birim XRP para birimidir.

Genellikle bu servisler İngilizce olduğu için yabancı dil bilmeniz sizin yararınıza olacaktır. Pek çok kişi kripto paranın geleceğin parası olarak yer alacağını düşünmektedir.

Bir Cevap Yazın