Snapchat Bildirim Göndermeden ss Alma

Bildiğiniz üzere Snapchat‘te kulanıcıların paylaştıkları hikayeleri ss aldığınız zaman karşı tarafa bunu bildiren bir bildirim gidiyor. Bu haberimizde Snapchat bildirim göndermeden ss alma yöntemlerinden bahsettik.

snapchat ss

Snapchat Bildirim Göndermeden ss Alma

Snapchat üzerinde bildirim gitmeden ss almanın birkaç yöntemi bulunmaktadır. Bizim paylaşacağımız iki yöntemimiz de hem iphone hem android kullanıcıları için geçerli ancak biraz zahmetli.

1- Uçak Modu Yöntemi

İlk yöntemimizi kullanabilmek için telefonunuzda uçak modunu açmalısınız. Uçak modunu açtıktan sonra uygulamalaya girip ekran görüntüsünü almak istediğiniz hikayenin ss’ini rahatlıkla alabilir ve uygulamadan çıkabilirsiniz.

uçak modu snapchat

Ancak bundan sonra asla internete bağlanmamanız gerekmekte çünkü Snapchat ss kaydınızı cihazınızda tutmakta ve internete bağlanınca bu kullanıcıya bildirim göndermekte.

snapchat ss alma

Bu kaydın silinmesi için iphone kullanıcısıysanız Snapchat’i telefonunuzdan kaldırmalısınız. Android kullanıcısıysanız kaldırmadan, uygulama verilerini temizleyerek kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu işlem uygulamaya tekrar giriş yapmanızı gerektirecektir.

2- Ekran Videosu Yöntemi

Bu yöntemin pek çok kişi tarafından bilindiğini düşünüyoruz. Ekran videosu kaydetme özelliğini açıp ss almak istediğiniz hikayeyi izlemeniz yeterlidir. Ardından kaydettiğiniz videodan fotoğrafları ss alabilirsiniz.

[irp posts=”652″ name=”iOS iPhone Ekran Videosu Alma (Programsız)”]

Android için Ekran Videosu Kaydetme Yöntemi

Bir Cevap Yazın