Telefonda Twitter X Videoları Açılmıyor Çözüm

Twitter ya da yeni adıyla X kullanıcıların gün içinde oldukça sık geçirdiği bir platform olmasının yanı sıra her türlü videonun paylaşılabilir olmasıyla da oldukça cezbedici. Bu sebeple Twitter videolarının açılmıyor olması kullanıcıların epey canını sıkabilir. Bu durumu yaşamamak için neler yapılması gerektiğine bir göz atalım.

Ağ bağlantınızı kontrol edin

Twitter videoları için güçlü bir internet bağlantısına ihtiyacınız vardır. Wi-Fi’ye bağlıysanız, yönlendiricinizi yeniden başlatmayı deneyin. Mobil veri kullanıyorsanız, ağ kapsama alanını kontrol edin.

Telefonunuzu yeniden başlatın

Bu, bazı geçici sorunları çözebilir ve uygulanabilecek en kolay yöntem olduğu için denemekte fayda var.

Twitter uygulamasını güncelleyin

Twitter uygulamasını güncelleyin

Twitter uygulamanız güncel değilse, videolar düzgün çalışmayabilir. App Store veya Google Play Store’dan Twitter uygulamasını güncelleyin.

Telefonunuzun önbelleğini ve çerezlerini temizleyin

Bu, Twitter uygulamasında biriken geçici verileri temizleyecektir. Telefonunuzun ayarlar menüsünden önbelleği ve çerezleri temizleyebilirsiniz.

Twitter uygulamasını kaldırıp yeniden yükleyin

Twitter uygulamasını kaldırıp yeniden yükleyin

Telefonunuzdan Twitter uygulamasını kaldırın ve ardından App Store veya Google Play Store’dan yeniden yükleyin.

Bunların hiçbiri yardımcı olmazsa sorun Twitter kaynaklı olabilir, gündeme bakın ve alternatifleri değerlendirin. Twitter Lite ya da tarayıcı üzerinden Twitter kullanmak geçici olarak sorununuzu çözebilir.

Bir Cevap Yazın