Youtube Profil Resmi Büyük Görme

Youtube’da profil resimlerini büyütmek İnstagram profil fotoğrafını büyük görme kadar merak edilmese bile bazı kullanıcıların kafasını kurcalayan ve nasıl yapıldığı merak edilen bir sorun. Youtube’da sevdiğiniz bir kanalın profil resmini büyük görmek için yapmanız gereken işlemler gayet basit ve kolaydır.

youtube profil fotoğrafı büyük görme

Youtube Profil Resmi Büyük Görme

Öncelikle Youtube‘u uygulamadan değil de tarayıcıdan kullanmalı ve profil resmini büyütmek istediğiniz kanalın sayfasına gelmelisiniz. Ayrıca bu işlem hem bilgisayardan hem telefondan yapılabilir.

youtube profil resmi büyütme

Ardından resmin üzerine sağ tıkladığınızda (telefonda üzerine basılı tuttuğunuzda) resmi yeni sekmede aç butonu gelecektir.

youtube profil fotoğrafı büyütme

Karşınıza kanal resminin 288px çözünürlüğe sahip fotoğrafı gelecektir. Bu değeri değiştirerek daha kaliteli halde görünmesini sağlayabiliriz.

youtube kanal resmi büyütme

Linkte bulunan 288 değerini istediğiniz bir sayıyla değiştirdiğiniz zaman kanal logosu karşınıza girmiş olduğunuz çözünürlükte gelecektir.

youtube kanal resmi büyük görme

Örnek olarak yukarıda kendi kanalımızın logosunu 1000px olarak karşımıza getirdik. Bu yöntemi tüm kanalların logoları için kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın