Twitter Hesap Silme Kapatma

Her ne kadar popüler bir sosyal medya ağı olsa da bazı kullanıcılar zaman içerisinde Twitter kullanmaktan sıkılabiliyor ya da başka nedenlerden dolayı hesaplarını kapatmak isteyebiliyorlar. Bu yazımızda kullanıcıların Twitter hesaplarını nasıl silebileceğini anlatacağız. Üstelik ister telefondan twitter silme ister bilgisayardan.

Twitter Hesabı Nasıl Silinir?

Hesabınızı devre dışı bırakmak için öncelikle twitter hesap silme linkine girmelisiniz. Burada karşınıza gelecek olan onay sayfasında uyarıları okuduktan sonra mavi renkteki “hesabımı devre dışı bırak” butonuna tıklamalısınız.

twitter hesabı silmek

Ardından Twitter hesabınız 30 gün boyunca askıya alınıp ardından kalıcı olarak silinecektir. Twitter hesabını 30 gün beklemeden silmek ise mümkün değildir. Her sosyal medya ağında olduğu gibi Twitter üzerinde de hesap kapatma süresi vardır. Bu sürenin sebebi hesabınızı kapatmaktan vazgeçme ihtimalinizdir çünkü bu geri dönüşü olmayan bir işlemdir.

[irp posts=”686″ name=”İnternetsiz Youtube Kullanın: Youtube GO!”]

Hesabınız 30 günlük bekleme süresindeyken hesabınıza ait hiçbir bilgi diğer kullanıcılara gösterilmeyecektir. Bu yüzden bu konuda içinizi ferah tutabilirsiniz.

Twitter Hesap Silme Kapatma” için bir yorum

  • 30 Ocak 2018 tarihinde, saat 19:34
    Permalink

    hesabımı silmek değil de dondurmak istesem mümkün mü

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın