Whatsapp Beta Sürümü Nasıl İndirilir

Whatsapp‘ın yeni özellikleri genellikle önce beta kullanıcılarına sunulmaktadır. Normal kullanıcıların sadece haberlerde görüp erişemediği özelliklerin erişilememe sebebi de budur. Oysa ki Whatsapp beta sürümüne katılmak aşırı basit bir işlemdir.

Whatsapp Beta Programına Katılmak

Google Play’e giriş yaptıktan sonra Whatsapp’ın uygulama sayfasına girdiğiniz zaman sayfa üzerinde biraz aşağı indiğinizde “Whatsapp Beta sürümüne katıl” seçeneği karşınıza gelecektir. Ardından sürekli olarak yeni güncellemeler almaya başlayacaksınız ve aşağıdaki gibi Google Play’de uygulama adı “Whatsapp Messenger (Beta)” olarak değişecektir.

Whatsapp Beta Programına Katılmak

Betaya Katılmak Ne Değiştirir

Whatsapp’ın en yeni özellikleri her zaman ilk size gelir, bunlara örnek olarak yeni emojiler çıktığında ilk siz kullanabilirsiniz ya da aşağıdaki videoda olduğu gibi şuan Whatsapp‘ın kendi özelliği olan parmak izi kilidine erişim sağlayabilirsiniz.

Katıldıktan sonra “Beta programına katılın” uyarısı “Beta test kullanıcısısınız” yazısıyla yer değiştirir. Ancak her dönem betaya üye alımı yapılmaz.

Betaya Katılmak Ne Değiştirir

Whatsapp Beta Programı Dolu Ne Demek

Eğer sayfa üzerine geldiğinizde beta programına katıl seçeneğini bulamazsanız o sırada beta programına kullanıcı alınmıyor demektir. Alttaki ekran görüntüsünde bu durumun da örneği gösterilmiştir.

whatsapp beta programı dolu ne demek

Whatsapp Beta Programı Dolu Çözümü

Apk indirerek her zaman Whatsapp’ın en yeni beta sürümüne ulaşmak mümkündür ancak bu durumda güncellemeleri manuel olarak yapmanız gerekecektir. Her zaman için en güncel beta sürümüne; https://www.apkmirror.com/apk/whatsapp-inc/whatsapp/ sayfasından ulaşabilirsiniz. Apk dosyalarını kurmayı bilmiyorsanız alttaki videomuza göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın