Twitter Takibi Bırakanları Görme

Dünyanın en popüler mikroblog ağı olan Twitter üzerinde sizin takip ettiğiniz ama sizi takip etmeyen kullanıcıları tespit etmenizi ve rahatça takibi bırakabilmenizi sağlayan uygulamalar bulunmakta. Üstelik belirlediğiniz bazı kullanıcıları sizi takip etmese de takipten çıkmamak gibi filtre özellikleri bile mevcut.

twitter takip etmeyenleri toplu takibi bırakma silme 2018

Twitter Takip Etmeyenler Uygulaması

Öncelikle bu uygulamalar arasından sadece daha önce kendimiz kullandıklarımızı ve güvenilir olanları sizlerle paylaşacağımızı belirtelim. Çünkü bazı kötü niyetli uygulamalar bu işlemi yaparken bunun yanı sıra sizin hesabınızdan tweet atabiliyorlar. Bunun da pek istenen bir durum olamadığını düşünüyoruz.

Manageflitter

Twitter Takip Etmeyenler Uygulaması

En fazla kullanıcıyı takibi bırakma imkanı sağlayan ücretsiz ve bol özellikli bir platform ancak bazı küçük özellikler için ücretli sürüme geçmeniz istenebilir. Buna karşın ücretsiz hali yeterince işinizi görecektir. Ücretsiz olarak günde 1000 kişiyi takibi bırakma imkanı vermektedir.

https://www.manageflitter.com/

Crowdfire

twitter'da takibi bırakanları nasıl anlarız

Twitter’ın yanında İnstagram için de aynı işleri yapabilen Crowdfire uygulaması Android ve iPhone kullanıcıları için gayet uygun bir uygulama ancak günde 200 kişiyi takibi bırakabilme sınırı bulunmaktadır.

https://www.crowdfireapp.com/

Takip etmeyenleri toplu silme imkanı veren bu iki uygulama şuan bu konuda lider olarak bayrak taşımaktadırlar. Bu ikisinin dışında bir siteye ihtiyacınız olacağını düşünmüyoruz. Ayrıca toplu takip bırakma isimli bir diğer yazımız bilgisayar kullanıcılarına uygulamasız bir çözüm sunabilmektedir.

Bir Cevap Yazın