Hayat Kurtaran Whatsapp Hileleri

Whatsapp üzerinde birbirinden kullanışlı onlarca özellik var. Bu özelliklerin hepsini bilmemiz pek tabii mümkün değil. Bu yazımızda en kullanışlı whatsapp özelliklerinden birkaçını derledik.

1- Geri Alınan Mesajı Görme

Yakın zamanda Whatsapp’a gelen bir özellik sayesinde kullanıcılara gönderilen mesajları geri alabilme imkanı verilmeye başlandı. Ancak yine üçüncü parti bir uygulama sayesinde karşı taraf mesajlarını silse bile o mesajları görebilmek mümkün.

2- Son Görülme Sabitleme

Hiçbir uygulama kullanmayı gerektirmeyen bu yöntem sayesinde biriyle konuşurken ya da gizlice onun mesajlarını okurken son görülmenizin aynı kalmasını sağlayabilirsiniz. Nasıl yapılacağını öğrenmek için videomuza göz atabilirsiniz.

3- WhatsApp’ta Silinen Mesajları Geri Getirme

Neredeyse kimsenin bilmediği silinen mesajları geri getirme özelliği aslında hayat kurtaran bir özellik. Biz halk olarak sorunlar hep başımıza geldiğinde çözüm yolu arıyor olsak da şimdiden bu yöntem hakkında fikir sahibi olmak ileride işinizi kolaylaştırabilir.

4- Whatsapp Uygulamasını Kilitlemek

Whatsapp’ın kendi özelliği olmasa da Chatlock isimli bu uygulamayla Whatsapp’a şifre koyabilir ve sizden başkasının konuşmalarınıza ulaşamayacağına emin olabilirsiniz.

whatsapp konuşmalarını şifreleme

5- Tabletlerden Whatsapp Kullanmak

Her ne kadar Whatsapp buna izin vermese de hiçbir üçüncü parti uygulamadan yararlanmadan Whatsapp’ı tabletinize indirmeniz mümkün. Nasıl yapıldığını öğrenmek isterseniz videomuzu izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın