İnstagram Hesap Gizleme Yok Sorunu Çözümü

İnstagram üzerindeki en popüler özelliklerden biri olan hesap gizleme özelliği son zamanlarda bazı kullanıcılar tarafından görünememeye başladı. Bu konuda araştırmalar yaptığımızda sorunun kullanıcıların kendi hatasından kaynaklandığını fark ettik. Bu yazımızda hesap gizleme butonunu geri getirmeyi anlattık.

instagram hesabı gizleme butonu yok

İnstagram Profil Gizleme Butonu Neden Yok

Öncelikle ayarlarda hesabı gizleme butonunu aradığınız halde bulamıyorsanız hesabınızı işletme hesabına dönüştürmüşsünüz demektir. İnstagram kuralları gereğince işletme hesaplarının gönderileri herkese açık olmak zorundadır. Eğer hesabınızdaki fotoğrafları herkesin görmesini istemiyorsanız işletme hesabı özelliğinden vazgeçmeniz gerekiyor.

İnstagram İşletme Hesabı Gizleme

Maalesef ki mümkün olmayan bir işlemdir. İşletme hesapları gizlenemez. Eğer hesabınızı gizlemek istiyorsanız kişisel hesaba geçiş yapabilirsiniz ancak bu işletme hesabı özelliklerinden artık faydalanamayacağınız anlamına gelir.

İnstagram Kişisel Hesaba Geçiş Yapamıyorum

instagram işletme hesabı kişisel hesaba geçiş yapamıyorum işletme hesabı gizleme

Bu sorunun kesin bir çözümü bilinmemektedir. Deneyebilecekleriniz arasında; cihazınızın önbelleğini temizlemek, başka bir telefondan giriş yapma ve iletişim formundan hata bildirmek yer alıyor. Bunlardan birinin sorununuzu çözmesi gerekiyor.

One thought on “İnstagram Hesap Gizleme Yok Sorunu Çözümü

Bir Cevap Yazın