Netflix Ekim’de Yayınlanacak Yeni Dizi ve Filmleri Duyurdu

Netflix, ekim ayında kullanıcıları için yayınlayacağı yeni dizi ve filmlerini açıkladı. Her ay olduğu gibi ekim ayına da etkili ve dikkat çekici dizi ve filmlerle abonelerini sevindirecek içeriklerle geliyor. Amazon prime gelmesiyle abone sayısında azalma olacağı düşünülen Netflix, geçtiğimiz aylarda olduğu gibi ekim ayında da abonelerine çok sayıda yeni dizi ve film sunacak. Netflix’in açıklamalarına göre kullanıcılar, ekim ayında üç yeni filmle tanışacaklar. Ayrıca kullanıcılar, Netflix’in üç yeni orijinal dizisini de ekim ayında izleyebilecekler.

Netflix Orijinal Dizileri

Emily in Paris: Yeni Dizi / 2 Ekim

Netflix’in 2 Ekim’de yayınlanacak yeni dizisi Emily in Paris, dizinin isminden de anlaşıldığı gibi Emily isimli bir karakterin Paris’teki maceralarını anlatıyor. Pazarlama yöneticisi olarak hayatını sürdüren Emily Cooper, aldığı bir teklif sonrasında Paris’e gidip yeni hayatına alışmaya çalışacak. Paris‘te hayallerindeki pozisyonu kapmasının ardından iş, arkadaşlık ve aşkla uğraşırken macera dolu yeni yaşamının hikayesini kendisi oluşturacak.

The Haunting: Bly Malikânesi: 2. Sezon/ 9 Ekim

İlk sezon yayınlanan, the haunting of hill house (Tepedeki Ev) ile izleyicilerin beğenisini kazanan korku dizisi, ikinci sezonu da ekim ayında sevenleriyle buluşucak.  ikinci sezonunda da hayaletleri konu ediniyor. Henry James‘in hikayelerinden uyarlanan dizinin ikinci sezonu da seyircilerin ilgisini çekecek bir yapım olacağının izlenimlerini fragmanla vermiş görünüyor.

Sosyal Mesafe: Yeni dizi / 15 Ekim

Sosyal Mesafe: Yeni dizi / 15 Ekim

Covid-19 salgını nedeniyle oluşan karantina sürecinden yola çıkılarak oluşturulan, karantinada çekilen bu antoloji dizisi, insanların birbirlerinden uzak durmaya çalışırken ilişkilerini koruma çabalarını ve koruyabilmek adına neleri yaptıklarına şahitlik edeceğiz. İnsanların bu durumdaki hem karanlık hem de aydınlık yönlerinin dışa vurulmasını izleyeceğiz.

Ruh Avcısı: Karanlık Meleği: 2. Sezon / 22 Ekim

 Ruh Avcısı: Karanlık Meleği: 2. Sezon / 22 Ekim

İlk sezonu 19. yüzyılın sonlarında New York sokaklarında gerçekleşen garip cinayetlerin arkasındaki sır perdesini aralamaya çalışan bir polis memuru, bir adli psikolog, bir gazeteci ve şehrin ilk kadın dedektifinin başından geçenleri konu eden Ruh Avcısı’nın ikinci sezonu 22 Ekim‘de izleyiciyle buluşuyor. 19. yüzyılda New York’da geçen bir psikolojik gerilim, polisiye konularına sahip dizi ikinci sezonda izleyicileri olaylar zincirine dahil edecek. Sara Howard, adlı polis memurunun ilk sezonda olduğu gibi ikinci sezonda da etkili olacağı gözüküyor. Dizi ikinci sezon konusu, bir yıl sonra Sara kendi dedektiflik bürosunu işletmektedir. Dedektiflik bürosu, İspanya başkonsolosunun bebek yaştaki kaçırılan kızını bulmakla görevlendirilir.

Perdida: Yeni dizi / 23 Ekim

Perdida: Yeni dizi (23 Ekim)

 Yıllar önce kızı kaçırılan Antonio isimli bir karakterin hikayesini izleyeceğiz. Kızını kaçıran adamın peşinde olan Antonio, adama ulaşmak için Kolombiya’nın en kötü hapishanesi olan La Brecha’ya girebilmek için suç işlemek zorunda kalacak.

Netflix Orijinal Filmleri

Şikago Yedilisinin Yargılanması / 16 Ekim

Protesto gösterileri, kimi zaman çatışmalara ve kavgalara dönebiliyor. İşte bu filmde, 1968 Demokratik Ulusal Kongresi’nde düzenlenen protestolara gideceğiz. Protestoların arkasındaki isimler olarak gösterilen 7 kişinin yargı süreci, çapıcı şekilde anlatılacak. 

Rebecca (21 Ekim)

Eşi ölen bir adamla tutkulu bir aşk yaşayan genç kız, adamın evlilik teklifini kabul ettikten sonra lüks bir eve taşınır. Her şey istediği gibi gidiyor görünse de genç kızın hayatı oldukça sorunsal bir şekilde ilerleyecektir.

Bir Ay Masalı / 23 Ekim

Animasyon filmlerinde sağlam gişe yapan ve filmleriyle adından söz ettiren Glen Keane, yeni filmi ekim ayında Netflix izleyicisinin karşısına çıkıyor. Minik bir kızın ay tanrıçasıyla tanışabilmek için yaptığı bir roketle uzaya gitmesini konu ediyor. Özellikle animasyon tutkunlarını etkileyecek olan film diğer tutkunları da etkileyebilir gözüküyor.

Netflix’te Ekim Ayında Gelecek Diğer Diziler

  • Oktoberfest: Beer & Blood Yeni Dizi / 1 Ekim
  • To the Lake: Yeni Dizi / 7 Ekim
  • Suburra: 3.Sezon / 30 Ekim
  • Grand Army Yeni Dizi / 16 Ekim

Bonus : Netflix’te En Çok İzlenen 10 Dizi

Ekim ayında çıkacak dizi ve filmleri beklerken sıkılmadan zamanınızın geçmesi için, Netflix’in son zamanlardaki en çok izlenen 10 dizisine göz atabilirsiniz. Bu diziler izleyiciyi sıkmadan vaktinizi güzelce geçirmenizi sağlayacaktır. Bu dizilere ulaşmak için aşağıdaki bağlantımıza tıklamanız yeterlidir.

Bir Cevap Yazın