Udemy’den Ücretsiz “İnternetten Dolarla Gelir Elde Etme” Kursu

Son yıllarda özellikle freelancer çalışmanın internet sayesinde epey popüler hale gelmesinin yanı sıra sadece öğrenciler için bile internetten belli bir miktarın üzerinde para kazanmak mümkün hale geldi. Bunu yapmak her ne kadar internete sahip olmakla bitiyor gibi görünse de bilinmesi gereken bazı ayrıntılar ve yöntemler bulunuyor. Bu yazımızda bu konuyla ilgili bir fırsatı sizlerle paylaşıyoruz.

Udemy’de Bulunan Kursun Detayları Neler?

Udemy'de Bulunan Kursun Detayları Neler

İnternetten dolar ve euro gibi para birimleriyle para kazanmanın her ne kadar çeşitli yolları bulunsa da hepsi için zorunlu olan şartımız İngilizce konusunda yetkin bir seviyeye sahip olmaktır. Maalesef ki yeterli İngilizce bilmiyorsanız dolarla para kazanmanız imkansıza yakındır. Yine de internet girişimciliğine meraklıysanız İnternetten Para Kazanma Yöntemleri sayfamıza göz atabilirsiniz.

Eğer İngilizce bilginizin yeterli olduğunu düşünüyorsanız bu durumda internet girişimciliğine atılmanız için en büyük sorun ortadan kalkmış demektir. Bu Udemy kursumuz başka bir yetkinlik gerektirmeden İngilizce bilginiz sayesinde internetten para kazanabilmenin yollarını anlatıyor. İngiltere’de yaşayan Peter Nield isimli İngilizce öğretmeni internet üzerinden Tayvanlılar’a İngilizce öğreterek nasıl para kazandığını anlatıyor. Hazırladığı Udemy kursu ise bir süreliğine ücretsiz!

Kurs neler Vaat Ediyor?

Udemy’deki bu kurs günlük ortalama 40 – 70 dolar arasında bir gelir elde edebilecek seviyede yetkinliğe sahip olacağınızı belirtmekle birlikte doların yaklaşık 9 lira olduğunu varsaydığımızda en az günlük 360 liralık bir gelir elde edebileceğinizi söylüyor.

Udemy Ücretsiz İngilizce Öğretmenliği Kursu

Kurs hala ücretsizken ücretsiz kurs linkine tıklayarak kayıt olabilir ve eğitime başlayabilirsiniz. Kursun toplam eğitim süresi 1 saat 51 dakika olmakla birlikte Udemy üyeliğinizle kursa kayıt olduğunuz taktirde her an eğitime ücretsiz şekilde ulaşabilmeniz mümkün olmaktadır.

İnternetten Dolarla Para Kazanmanın Başka Yolları Mevcut Mu?

Tabi ki internetten para kazanmanın tek yolu İngilizce eğitmenliği değildir. İnternet üzerinden yapabileceğiniz her iş (tasarımcılık, yazarlık, çevirmenlik vb.) size dolarla gelir elde etme imkanı sunmaktadır. Dolarla para kazanmanın yollarını anlattığımız yazımıza da buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın