Udemy’de Toplam 2419 Liralık 7 Adobe Tasarım Eğitimi Seti Ücretsiz Oldu!

Dünyanın en büyük tasarım araçlarından olan Adobe Photoshop, Adobe Illustrator gibi araçların genel kapsamlı eğitiminin yer aldığı Türkçe eğitimler Udemy’de ücretsiz olarak ulaşılabilir halde. Tasarım konusunda kendini geliştirmek isteyen ve grafik tasarım kursu arayanların ücretsiz bir şekilde katılarak pandemi dönemini en verimli şekilde geçirmelerine imkan sağlayacak bu eğitim setlerine Udemy’den kısa süreliğine ücretsiz olarak kaydolabilirsiniz.

Ücretsiz Udemy Tasarım Kurslarına Nasıl Kayıt Olunur?

Ücretsiz Udemy Tasarım Kurslarına Nasıl Kayıt Olunur

Udemy üzerine yayınlanan bu eğitimlerin her birini ayrı ayrı hesabınıza kaydederek her zaman için ulaşabilirsiniz. Udemy’de kursların ücretsiz erişim süresi kısıtlı olsa bile hesabınıza kaydetmenizin ardından Udemy eğitimlere sürekli olarak ulaşmanıza imkan sağlamaktadır.

Her bir kurs için ayrı ayrı kayıt linkleri bulunmaktadır. Bu linkleri sepetinize ekledikten sonra ödeme sayfasına gelerek ücretsiz bir şekilde hepsine sahip olabilirsiniz. Kursların listesiyse şu şekilde,

Ücretsiz Udemy Tasarım Kursları Photoshop
Önemli Not: Tasarım eğitimleri geçici süreliğine indirimli haldedir. Bu yazıyı okuduğunuz süreçte tekrar ücretli hale dönmüş olabilir.

Adobe Photoshop Pro CC Eğitimi

Adobe Illustrator Pro CC Eğitimi

Adobe Acrobat Pro CC Eğitimi

Adobe Premiere Pro CC Eğitimi

Adobe After Effects Pro CC Eğitimi

Adobe Dimensions CC Eğitimi

Adobe Spark Eğitimi

Adobe Indesign CC Eğitimi

Kurs Kimler Tarafından Sağlanıyor?

Konu üzerinde yetkin kişiler bulunduran tasarım eğitimleri bir Türk sağlayıcı olan Penta Teknoloji tarafından hazırlanmış olup kurslar ayrıntılı ve listeli şekilde sunulmuştur.

Tasarım Eğitimi Nasıl Katkı Sağlar?

İnternet üzerinde bulunan her türlü sosyal medya, internet sitesi gibi yerlerde bulunan görsel, illüstrasyon tasarımları yapabilmek ilk akla gelen konular olsa da eğitim sunum yeteneklerine katkı sağlayan Acrobat Reader gibi konuları da kapsamaktadır. İnternet ve sosyal medyayla uğraşan herkese katkı sağlayabilecek eğitimlerdir.

Bir Cevap Yazın