Spotify Ücretlerine Zam Yapıyor! Yeni Ücreti Ne Kadar?

Popüler çevrimiçi müzik dinleme servisi SpotifyApple Music ve YouTube Premium ile rekabet içinde bulunan servis, kullanıcıları sayesinde pazarın lideri konumunda yer alıyor. Ancak, son gelen haberlere göre Spotify tarafından Türkiye için zam kararı alınmış durumda. Spotify’ın uygulayacağı zam, şimdilik sadece aile paketi için geçerli olacağı söyleniyor. İlerleyen zamanlarda geri kalan paketler için zam konusundaki artış etkisi ne olacak bilinmiyor.

Aile Paketine Gelen Zam Ne Kadar?

Aile Paketine Gelen Zam Ne Kadar?

 Aile paketinin fiyatı 26.99 TL yerine 29.99 TL olacak. Aile paketlerinin yeni fiyat üzerinden faturalandırılmasına ise Mart ayından itibaren başlanacak. Yapılan genel açıklamalarda, Türkiye’deki diğer paketlerle ilgili herhangi bir fiyat değişikliğine şu an için gidilmediği söylendi.

Spotify Bu Artışı Mail Yoluyla Açıkladı

Spotify Bu Artışı Mail Yoluyla Açıkladı

Spotify tarafından alınan zam kararı sonrası fiyatı artmış tarifenin 1 Şubat tarihinden itibaren geçerli kılındığı, faturalandırılmanın ise Mart ayından itibaren başlatılacağı belirtildi. Fiyatların artmasında ise kur üzerinde meydana gelen değişiklikler, şirket politikaları ve hizmetlerin pahalanması gibi pek çok neden var. Çevrimiçi müzik dinleme servisleri arasındaki rekabet arttıkça, büyük sanatçılar için ödenen ücretler de artmaya başladı.

BONUS: Spotify’a Gelen Son Özellik

BONUS: Spotify'a Gelen Son Özellik

Spotify’ın kullanıcılarının beğeneceği ve bu özelliğin  Apple Music ve YouTube Premium ile rekabetinde bir adım önde yer almasını sağlayan özelliği detaylı şekilde aşağıdaki yazımıza tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın