Tosla Kart Nedir – Nereden Alınır?

Tosla kartı son zamanlarda çıkan en yeni elektronik para platformu olarak tanımlayabiliriz. Bu kart Akbank’ın girişim şirketi olan AkÖde tarafından geliştirilmiştir. Genellikle genç kitleye hitap eden kampanyalara sahiptir. Kartın en önemli özelliği kullanıcıların birbirlerine para transferi yaparken havale ücreti ödememesidir. Diğer bir avantaj olarak ise kartın sağladığı oyun kampanyaları sayesinde kullanıcılar oyun paketlerini ve e-pinlerini daha ucuza alabiliyorlar.

Tosla Kart Nereden Alınır?

Tosla Kart Nereden Alınır?

Tosla kartı Tosla mobil uygulamasından ve Carrefoursa, Teknosa gibi yetkili satış noktalarından alınabilmektedir. Uygulamadan alınan kart isme özel olup 10 lirayla ücretlendirilmektedir. Yetkili satış noktalarından alınan kartlar anonim olup beş liraya alınabilmektedir.

Tosla Kart Yaş Sınırı Var mı?

Tosla’nın kullanıcı sözleşmesinde yer alan bilgiye göre 12 yaşını doldurmuş her birey kartı alabilir ve kullanabilir.

Tosla Kart Limitleri

Tosla Kart Limitleri

Tüm kartlarda olduğu gibi Tosla Kartı’nda da belli bir limit bulunmaktadır. Normal Tosla‘lı kullanıcılar için atm’den para yatırma limiti 750 TL iken doğrulanmış Tosla’lılar için bu limit sınırsızdır ancak Tosla hesabında maksimum 20.000 TL bulundurabilmektedir.

Para çekme limitleri ise normal Tosla’lılar için yıllık 300 TL doğrulanmış Tosla’lılar için günlük 2000 TL olarak belirlenmiştir.

Doğrulanmış Tosla’lı Nasıl Olunur?

Doğrulanmış Tosla'lı Nasıl Olunur?

Doğrulanmış Tosla’lı olabilmek için bir banka hesabından kendi hesabımıza para transferi yapmamız yeterli olacaktır.

Tosla Kart Kampanyaları

Tosla kullanıcılarını memnun edebilmek için sık sık kampanyalar yapmaktadır. Bunlardan en dikkat çekicileri ise; Zorlu PSM’de konser biletlerinde ve bazı oyunlara ait e-pin satışlarında indirim sağlamasıdır.

Tosla Kart Kampanyaları

Tosla Müşteri Hizmetleri İletişimi

Yeni çıkan Tosla kart hakkında daha detaylı olarak bilgi almak için https://tosla.com/iletisim adresinden iletişime geçebilir veya 0850 477 0 87 numaralı telefon hattından müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın