100 TL Altına Alınabilecek En İyi Powerbank Modelleri

Akıllı telefonunuzun bataryası ne kadar güçlü olursa olsun, gün içinde aktif kullanım sonucu tükenebiliyor ve taşınabilir şarj cihazına (powerbank) ihtiyaç duyabilirsiniz. Telefonların bataryaları her geçen gün daha da güçleniyor ve cihazlara yapılan eklemeler sonucu daha uzun süre kullanım imkanı sunuyorlar. Ancak gün içerisinde telefonun fazla kullanımı sonucunda, şarjın bitmesi söz konusu olabiliyor. Bunun için kullanıcıları bu sorundan kurtarmak için iyi bir powerbank çözümü gerekiyor. İyi bir powerbank bulmak, iyi bir akıllı telefon bulmak kadar önemli bir meseledir. 

İyi bir powerbank seçerken dikkat edilmesi gereken pek çok nokta bulunmaktadır. Uygun fiyata, güçlü performans gösteren bir powerbank bulmak gerçekten de kolay olmuyor. Kolayca bozulabilen, şarj girişinde sorun çıkartan ve birçok olumsuzluk yaratan powerbank bulunmaktadır. Bunun için en uygun fiyatlı powerbank modellerini kullanıcılarımız için listeledik.

Dexim M10

Dexim M10
 • Fiyat: 59,48 TL
 • Kapasite: 10.000 mAh
 • USB bağlantısı: 2 Adet

Dexim M10 listedeki en uygun fiyata sahip taşınabilir şarj cihazıdır. Amazon internet sitesinde çok satanlar listesine girmeyi başarmış ve kullanıcıların beğendiği bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca ürünün çok bilinmeyip, popüler ürünleri geçmesi ismin değil kalitenin önemli olduğunu gösteriyor. 10.000 mAh kapasitesi ve çoklu bağlantı desteği ile birden çok cihazı aynı anda şarj edebilme imkanı sunmaktadır. Hızlı şarj etme özelliği ve aşırı ısınmayı koruması da önemli özellikleri arasındadır.

Vestel 20291078 5000 mAh Type-C Taşınabilir Batarya

Vestel 20291078 5000 mAh Type-C Taşınabilir Batarya
 • Fiyat: 66,93 TL
 • Kapasite: 5000 mAh
 • USB bağlantısı: 1 adet Micro USB giriş, 1 adet Type-A çıkış

Vestel 20291078 modelinin en öne çıkan özelliği kendinden kablolu bir taşınabilir şarj cihazı olmasıdır. Dahili micro USB ve Type C kablosu ile her an her yerde başka bir kabloya ihtiyaç duymadan telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Ayrıca üzerinde bulunan panel ile şarj durumunu anlık olarak görebilirsiniz. Kullanıcılara 3 farklı renk seçenek ile çıkan cihaz, Altın, beyaz ve gümüş renkleri ile piyasada yer almaktadır. 5000 mAh bataryası ile 3 saatte kendini dolduran cihaz, hızlı özelliğiyle dikkat çekmektedir.

HyperGear Uni.Powerbank 10000 mAh

HyperGear Uni.Powerbank 10000 mAh
 • Fiyat: 69,50 TL
 • Kapasite: 10.000 mAH
 • USB bağlantısı: 2 Adet

HyperGear Uni.Powerbank, siyah ve beyaz olmak üzere 2 farklı tasarımı bulunmaktadır. Her cihazın güç ihtiyaçlarını otomatik olarak algılayan ve mümkün olan en hızlı ve en verimli şarj deneyimi için çıktıyı buna göre ayarlayan Akıllı Chip Teknolojisi ile tasarlanmıştır. Pil seviyesi göstergesi için de güç seviyeleriniz gerçek sayılarla gösterilir, böylece pil durumunuzu kolayca kontrol edebilir ve yedeklemenizin her zaman yedeklenmeye hazır olmasını sağlayabilirsiniz. 10.000 mAH batarya kapasitesi sayesinde çok hızlı şarj ediyor ve kendini hızlı bir şekilde doldurmaktadır.

S-Link IP-710 

S-Link IP-710
 • Fiyat: 71,77 TL
 • Kapasite: 5200 mAH
 • USB bağlantısı: 1 Adet

S-Link IP-710, Samsung bataryasıyla etkili ve uzun ömürlü bir kullanım imkanı sağlıyor. Beyaz LED ışığı etkili bir el fenerine dönüşür, sizin aydınlıkta kalmanızı her zaman sağlamaktadır. 5200 mAH batarya kapasitesine sahip ve tamamını doldurmak 6 saati buluyor. Cep telefonlarını 3 sefer; iPod, PSP ve diğer oyun cihazlarını 3 sefer tam olarak şarj edebilme özelliğine sahiptir. S-Link IP-710’un cihazınıza tam anlamıyla uyum sağlaması için siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunmaktadır.

Xiaomi Redmi 10000 mAh Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı 12 W

Xiaomi Redmi 10000 mAh Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı 12 W
 • Fiyat: 80,58 TL
 • Kapasite: 10.000 mAh
 • USB bağlantısı: 1 adet Micro USB, 1 adet Type-C olmak üzere 2 giriş; 2 adet Type-A çıkış

12W akım gücü ile hızlı şarj imkanı sunan Xiaomi, iki adet USB çıkışı ile aynı anda iki farklı elektronik cihazınızı şarj edebilirsiniz, üzerinde bulunan LED ışıklı gösterge ile şarj üniteniz de şarjın ne kadar kaldığını görebilirsiniz. Özel akım koruma özelliği sayesinde cihazlarınızı şarj olurken oluşabilecek kısa devrelerden korur. 10.000mAh gücündeki powerbank ile birçok telefonu kapalı durumda 3 kez tam şarj edebilmenize imkan sağlamaktadır.

Duracell 3350 mAh Powerbank 

Duracell 3350 mAh Powerbank
 • Fiyat: 86,91 TL 
 • Kapasite: 3350 mAh
 • USB bağlantısı: 1 adet Micro USB giriş, 1 adet Type-A çıkış

Duracell 3350 mAh Powerbank, sizi priz arama derdinden kurtaran ve mobil cihazlarınızın kapanmamasını sağlayan küçük, hızlı ve taşınabilir bir cihazdır. bu model o kadar ince bir yapıya sahip ki, özellikle cepte taşınması ve hiçbir rahatsız vermemesi için tasarlanmış görünüyor.  Çift şarj girişi sayesinde hem powerbankinizi hem de cihazınızı aynı anda şarj edebilirsiniz. Ayrıca taşınabilir şarj cihazında ne kadar yedek enerji kaldığını görmeniz için kademeli LED göstergeleri bulunur.

 Asus ZenPower 10050 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

 Asus ZenPower 10050 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı
 • Fiyat: 95 TL
 • Kapasite: 10.050 mAH
 • USB bağlantısı: 1 adet Micro USB giriş

Asus ZenPower 10050 modeli, cep telefonunun yanı sıra tablet, akıllı saat ve birçok akıllı cihazı kolaylıkla şarj edebiliyor. Ayrıca ultra hızlı şarj desteği sayesinde hayatınızı kolaylaştırıyor. Performansını uzun süre sürdürmesi ve güvenli kullanım sağlayan gelişmiş teknolojileri içerisinde bulunduruyor. Güçlü olmasının yanında ultra güvenli bir taşınabilir şarj cihazı olan ürün, PowerSafe teknolojisi sayesinde giriş ve çıkış voltajlarını düzenliyor, sıcaklığı izliyor ve kısa devrelere karşı benzersiz bir koruma sunuyor. Siyah, gümüş, altın, mavi ve pembe renk alternatifleriyle kullanıcılar için çeşitli şekilde bulunuyor.

Huawei Powerbank 10000mAh 18W Type-C

Huawei Powerbank 10000mAh 18W Type-C
 • Fiyat: 98,90 TL
 • Kapasite: 10.000 mAh
 • USB bağlantısı: 1 adet Type-A çıkış, 1 adet Type-C giriş

Huawei Powerbank 10000mAh 18W Type-C, 18W akım gücü ile hızlı şarj imkanı sunuyor, tek çıkış noktasına sahip olduğu için birden fazla cihazı aynı anda şarj etme özelliği olmayan powerbank, sahip olduğu enerji sayesinde sırasıyla diğer cihazları şarj edebilme kapasitesine sahip bulunuyor. Üzerinde bulunan ışık paneli sayesinde cihazın şarj durumunu kolayca öğrenmenizi sağlıyor. Ayrıca zor durumlar için sıcaklık koruması ve kısa devre koruması özellikleri bulunduruyor.

Anker PowerCore Select Powerbank 10.000 mAh

Anker PowerCore Select Powerbank 10.000 mAh
 • Fiyat: 99,80 TL
 • Kapasite: 10.000 mAh
 • USB bağlantısı: 1 adet Micro USB giriş, 2 adet Type-A çıkış

Anker PowerCore, kalitesiyle kendisinden bahsettirmiş ve Amazon internet sitesinde çok satanlar listesine girmeyi başarmıştır. Son zamanlarda kullanıcıların beğendiği bir ürün olarak dikkat çekmektedir. 10.000 mAh kapasitesiçoklu çıkış noktası ve hızlı şarj özelliği ile birden fazla cihazı aynı anda ve hızlı bir şekilde şarj etme imkanı sunuyor. Böylece akıllı cihazları 3 defa tam kapasiteli şarj etme olanağı sağlıyor. Kurulum gerektirmeyen taşınabilir şarj cihazı modeli, pratik kullanım özellikleri ile kullanıcıların beklentilerini karşılıyor.

TTEC 10.000 mAh PowerSlim Duo Taşınabilir Şarj Aleti

TTEC 10.000 mAh PowerSlim Duo Taşınabilir Şarj Aleti
 • Fiyat: 99,90 TL
 • Kapasite: 10.000 mAh
 • USB bağlantısı: 2 Adet Type-A çıkış, 1 adet Type-C giriş

TTEC PowerSlim Duo, İki adet USB çıkışı ve bir adet Type-C bağlantısı bulundurması ile aynı anda birçok cihazı hızlı şarj etme imkanı sağlıyor. Akım koruma teknolojisi sayesinde şarj esnasında cihazın zarar görmesini engelliyor. Kullanıcılara beyaz, kırmızı, mor, siyah, sarı ve mavi renk çeşitleriyle hizmete sunuluyor.

Bir Cevap Yazın