Telefondan Resimler Nasıl Pdf’e Dönüştürülür (Jpg – Pdf Dönüştürme)

İnternette toplu olarak gönderilen resimlerin belge haline dönüştürülme gerekliliği, resimleri pdf’e dönüştürürek paylaşmamızı gerektirebiliyor. Bu durumda da telefondan resimleri pdf’e dönüştürmek için elimizde bir kaynak olmaması işleri yokuşa sürebiliyor. Bu yüzden de belgeleri paylaşmak ve pdf’e dönüştürmek amacıyla ufak bir rehber hazırladık.

Telefondaki Resimleri Pdf’e Dönüştürerek Paylaşma

Bu konuda bize yardımcı olacak internet sitesi jpg2pdf.com isimli sitedir. Sayfaya giriş yaptıktan sonra karşımıza çok basit bir panel gelecektir. Resim yükleme kısmından pdf’e dönüştürmek istediğiniz resimleri seçerek kombin edebilirsiniz. Yükleme tamamlandıktan sonra resimlerin sırasını değiştirebilir ve tek parça bir pdf halinde ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Telefondaki Resimleri Pdf'e Dönüştürerek Paylaşma

Pdf Dosyalarını Diğer Kişilerle Paylaşma

Dosyaları paylaşmak için herhangi bir paylaşım ağınız bulunmuyorsa veya dosyalar e-posta ya da Whatsapp gibi yollarla gönderilemeyecek kadar büyük boyutlara sahipse wetransfer.com kullanarak dosyaları gönderebilirsiniz. WeTransfer, yüklediğiniz dosyaları 7 güne kadar sunucularında saklayan bir dosya paylaşım hizmetidir. 2 gb boyutuna kadar yer kaplayan tüm dosyalarınızı yükleyerek diğer kişilerle paylaşabilirsiniz. Daha büyük dosyalar için alttaki yazımıza göz atabilirsiniz.

Büyük Boyutlu Dosya Gönderme Yolları (10 gb ve üstü)

Telefondan Resimleri Pdf Olarak Taratma

Bunların yanı sıra direkt resimleri çekerken pdf olarak kaydetmenize imkan sağlayan uygulamalar mevcuttur. Özellikle resimlerin fotoğrafını çekmek değil taratmak olarak kaydetmenizi isteyen kurumlar için tarayıcınız yoksa bu uygulamaları kullanarak telefonunuzu bir tarayıcı gibi de kullanabilirsiniz. Android için Google Play’de bulunan Pdf to Cam Scanner isimli bu uygulama yeterince işinizi görecektir.

Telefondan Resimleri Pdf Olarak Taratma

Bir Cevap Yazın